tel: 42 215-25-35
ul. Pułaskiego 22/24
95-200 Pabianice
Najbliższy dzwonek
za min. ()
Do wakacji pozostało:

Koniec roku 27 czerwca 2019

Aktualności

Najświeższe wieści i aktualności z życia szkoły
25 października 2021

Kolejne sukcesy Sp 1

W ubiegłym tygodniu chłopcy zdobyli 4 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w półfinale województwa łódzkiego, natomiast w tym zostaliśmy podwójnymi mistrzami powiatu w badmintonie!

Czytaj więcej

25 października 2021

W dniu 21 października uczniowie klas młodszych uczestniczyli w jesiennych grach i zabawach integracyjnych przebiegających pod hasłem „Jesienne potyczki”. Wszyscy uczestnicy byli podzieleni na grupy : zielone, żółte, czerwone i pomarańczowe listki. Następnie rozpoczęła się zdrowa, sportowa

Czytaj więcej

7 października 2021

23 i 24 września klasy IIa i IIIa oraz trze dziewczynki z IIb wybrały się na dwudniową wycieczkę do Kazimierza Dolnego i Sandomierza.
Zwiedzili Górę Trzech Krzyży, zespół zamkowy w Kazimierzu Dolnym, basztę oraz stary rynek.

Czytaj więcej

7 października 2021

W dniu 1.10.2021 r w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Filii nr 5 dla Dzieci i Młodzieży odbyło się spotkanie z autorką książek p. Anną Czerwińską – Rydel. Brały w nim udział uczniowie klas IIIb, IVa i IVb. Celem spotkania było przybliżenie twórczości pisarki, zapoznanie z warsztatem pracy twórczej i

Czytaj więcej

19 września 2021

Klasa III b tuż po rozpoczęciu roku szkolnego udała się na wycieczkę do parku linowego w Pabianicach. Uczniowie przez 3 godziny, bez chwili wytchnienia, wspinali się, pokonywali łatwiejsze i trudniejsze trasy, skakali na dmuchańcach oraz ćwiczyli umiejętność wspinania i zjazdu na linie pokonując kilkunastometrową ściankę na drzewie.

Czytaj więcej

12 września 2021

 

Pabianice są pełne młodych żeglarzy i to dla nich już po raz 19. odbędą się Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic!

Do sprawdzenia swoich sił zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat 

Udział w regatach jest bezpłatny, a sprzęt wodny oraz ratunkowy jest zapewniony przez organizatorów.

Czytaj więcej

6 września 2021

Wnioski na Stypendia Szkolne pobieramy u pedagoga ( gabinet II piętro). Oddajemy do 15.09. 2021r. również do pedagoga. Miesięczna wysokość dochodu na osobę to 528zł.

 
 

30 września 2020

Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Pragniemy poinformować ,że nasze długoletnie zaangażowanie w akcje charytatywne prowadzone przez Fundację Redemptoris Missio zostały nagrodzone tytułem: „Szkoła z misją”.

31 sierpnia 2020

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

Przed nami nowy rok szkolny.

Niewątpliwie będzie on dla wszystkich inny niż dotychczas , jednak staraliśmy się zaplanować funkcjonowanie szkoły stosując się do wszystkich zaleceń, kierując się  dobrem  uczniów , możliwościami organizacyjnymi i zdrowym rozsądkiem.

Czytaj więcej

Skip to content